По-русски
Flygt

Насоси FLYGT (Швеція)

Про торгову марку "Flygt"
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ:

+38 (044) 303-93-58

e-mail:   sales@flygt.kiev.ua


Ціни та наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин чи Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Flygt (Швеція) - насоси та насосні станції


Шламові насоси

Шламові насоси


Занурювальні насоси, призначені для абразивних рідин, що викликають сильне зношування, таких як суміш води з буровою, кам'яною крихтою або піском.

Насоси для стічних вод

Насоси для стічних вод/мула


Насоси для стічних вод з продуктивністю до 15 л/сек, з продуктивністю до 500 л/сек, з продуктивністю до 1500 л/сек, для різних рівнів потоку (серія PL – продуктивність 100–5000 л/сек, серія LL – продуктивність 200– 2000 л/сек, серія 3000 – продуктивність 100–2000 л/сек) та вихрові насоси з нержавіючої сталі.

Дренажні насоси

Дренажні та самовсмоктувальні насоси


Зносостійкі дренажні насоси з широкою сферою застосування. Можуть бути виготовлені з алюмінію для зниження маси, з нержавіючої сталі для досягнення корозійної стійкості або чавуну для міцності та зносостійкості.

Мішалки

Низькооборотні та компактні мішалки


Низька швидкість мішалок і великий діаметр лопатей дозволяють спокійно перемішувати великі обсяги з низьким споживанням енергії та високою експлуатаційною надійністю. Компактні мішалки виготовляються з нержавіючої сталі та є економічно ефективною альтернативою для більшості сфер застосування мішалок.

Пропелерні насоси

Пропелерні насоси


Пропелерні осьові насоси мають продуктивність до 5000 літрів в секунду і використовуються на станціях зливової каналізації та станціях очищення стічних вод, при осушенні земель та іригації, на рибних фермах та для водних атракціонів.

Каналізаційні насосні станції

Каналізаційні насосні станції


Насосна станція серії Compit поставляється готовою до підключення та експлуатації. Дана насосна станція призначена для використання в каналізаційних мережах, наприклад для відкачування каналізаційних вод з окремих будинків із природною фільтрацією стоків або розгалужених каналізаційних мережах, що працюють під тиском.

Аератори

Аератори


Дрібнопухирчасті мембранні аератори з високим ККД та механічні аератори на базі занурювального насоса.

Контроль та керування

Автоматика


Повна серія електричних, вимірювальних, керуючих та регулюючих інструментів спеціально розроблених для застосування з нашими насосами, мішалками та іншою нашою продукцією.Завод Xylem в Аргентині

Коротко про компанію Flygt

Компанія Flygt (вимовляється – Флюгт) була заснована у 20-х роках минулого століття у місті Ліндос (Швеція) Пером Альфредом Стенбергом та Хілдінгом Флюгтом. У 1947 році на Flygt був сконструйований перший занурювальний дренажний насос. У 1956 році на Flygt був сконструйований перший занурювальний насос для стічних вод.

1968 року Flygt увійшла до складу групи ITT. У 1970-х з'явилися перші занурювальні мішалки, як результат диверсифікації та ускладнення виробництва. У 1991 році Flygt отримала назву ITT Flygt AB. ITT Flygt AB постачає свою продукцію більш ніж до 130 країн світу.

Виробничі потужності знаходяться в таких країнах, як Німеччина, Італія, Аргентина, Китай, Голландія. Корпорація ITT Industries, Inc. працюють 45 тис. чоловік по всьому світу, оборот якої складає 5 мільярдів євро/рік, що дозволяє й надалі розвивати передові технології виробництва насосного обладнання Flygt. На рік виробляється 140,000 насосів Flygt.

У жовтні 2011 року компанія ITT була розділена на кілька компаній і весь насосний напрямок тепер об'єднаний під загальною назвою Xylem Watersolutions AB.


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)